Home 10 Showbiz 10 Anne Hathaway tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Anne Hathaway tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Please follow and like us:

17:00, 17 Nëntor 2019

KLIKO FOTOT

Loading...

Anne Hathaway është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë dhe ajo së fundmi ka ndarë një fotografi që tregon barkun e saj të rrumbullakosur.

Aktorja festoi ditëlindjen e 37-të këtë javë dhe falënderoi fansat për urimet e tyre të mira.

“Kam ndjerë kaq shumë dashuri këtë javë ditëlindjeje. Dua të falënderoj të gjithë për lulet dhe librat, çokollatat dhe letrat e jashtëzakonshme dhe më e rëndësishmja dua të falënderoj Zotin që më dha një ditë të mirë flokësh”, shkroi ajo.

Anne dhe burri i saj Adam Shulman janë prindër të një djali trevjeçar.

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com