Home 10 Showbiz 10 Anwar dhe Dua më të dashuruar se kurrë (FOTO)

Anwar dhe Dua më të dashuruar se kurrë (FOTO)

9:01, 14 Janar 2020

KLIKO FOTOT

Loading...

Që nga konfirmimi i lidhjes Anwar Hadid dhe këngëtarja shqiptare Dua Lipa, janë pjesë e përditshme e shtypit rozë.

Mirëpo çifti çdo ditë e më shumë po na e dëshmon se janë më të dashuruar se kurrë, transmeton Klan Kosova.

Së fundmi çifti kanë udhëtuar në një vend bregdetar prej nga foto modeli ndau një imazh me të dashurën ku la edhe një mbishkrim mjaft romantik për të “Ti je drita e diellit për mua”

Ndërsa Dua nuk vonoi shumë dhe ia ktheu duke i thënë ‘Drita e botës sime, të dua”.

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...