Home 10 Showbiz 10 Arbenita Ismajli rrëmben vëmendjen me fotografinë e fundit, pozon pa të brendshme (FOTO)

Arbenita Ismajli rrëmben vëmendjen me fotografinë e fundit, pozon pa të brendshme (FOTO)

Please follow and like us:

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli, duket tejet e ‘nxehtë’ në postimin e fundit.

KLIKO FOTOT

Loading...

Së fundmi ka pozuar me një këmishë të bardhë nga dhoma e gjumit dhe në shikim të parë duket sikur nuk ka veshur fare të brendshme.

Arbenita po reklamon rroba të markave të ndryshme si një modele e cila konsiderohet të jetë shumë tërheqëse.

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com