Home 10 Lajme 10 Kosovë 10 Ekskluzive: Dalibor Jevtiq flet në Info Magazine të Klan Kosovës

Ekskluzive: Dalibor Jevtiq flet në Info Magazine të Klan Kosovës

Please follow and like us:

15:17, 8 Nëntor 2019

Loading...

Në edicionin e sotëm të Info Magazine do të keni rastin ta ndiqni intervistën ekskluzive me nënkryetarin e Listës Serbe, Dalibor Jevtiq.

A do të jetë kjo listë pjesë e institucioneve të Kosovës?

Kur do ta marrë Lista Serbe vendim për këtë çështje?

Si i vlerësojnë deklaratat e Albin Kurtit se ata do të jenënë  opozitë?

Me nënkryetarin e Listës Serbe do të flitet edhe për rezultatin e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe votat e ardhura nga Serbia.

Ndiqeni me fillim në orën 17:30 në Klan Kosova.

Qëndroni me ne!

Loading...
Loading...
Loading...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com