Home 10 Showbiz 10 Jennifer Aniston merr mbi nëntë milionë pëlqime në fotografinë e fundit (FOTO)

Jennifer Aniston merr mbi nëntë milionë pëlqime në fotografinë e fundit (FOTO)

11:00, 14 Janar 2020

KLIKO FOTOT

Loading...

Që nga hapja e llogarisë në Instagram, aktorja Jennifer Aniston po vazhdon të arrij rekorde.

Në fotografinë e fundit Aniston ka mbi nëntë milion pëlqime, transmeton Klan Kosova.

“Përshëndetje nga vajzat nga ana tjetër e korridorit”, shkroi Jennifer, me fotografitë e ribashkimit të Phoebe, Monica dhe Rachel.

Kujtojmë se Aniston ka hapur llogarinë e saj në Instagram duke postuar një foto të përbashkët me personazhet e Friends ndërsa tani numëron plotë 24 milionë ndjekës.

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...