Home 10 Showbiz 10 Kim hynë edhe në biznesin e pizhameve

Kim hynë edhe në biznesin e pizhameve

Please follow and like us:

 

KLIKO FOTOT

Loading...
Kim Kardashian ka lajmëruar se do të lansoi mlinjën e saj të veshjeve të pizhameve. “Njerëz, do të vdisni në këto pizhame kur do të shihni se me çfarë materiali të butë janë bërë ato”

Kim Kardashian ka vazhduar me paraqitjen e linjave të ndryshme të veshjeve pas koleksioneve të makeupit dhe parfumeve.

Të mërkurën, pasanikja dhe ylli i reality show ka shpërndarë për ndjekësit e saj në Instagram se ka lansuar një linjë të pizhameve që quhet “The Cozy Collection”.

“O zot, mezi po pret për ti ndarë ato me ju njerëz… ndoshta është njëra prej linjave të saj më të mira të SKIMS!!!”, ka thënë gruaje e Kanye West e cila është në Miami këtë javë për shfaqjen e Dior. /GazetaExpress/

 

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...

KLIKO FOTOT

Loading...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com