fbpx

Modelja serbe e fundos Lamborghinin në pishinë, i fajëson takat(VIDEO)

Shperndaje
Loading...

Modelja serbe Soraja Vucelic (ish e dashura e Neymar) ka postuar një video në Instagram.

‘Kur të rrëshqet pedalja e frenave dhe Lamborghini përfundon në pishinë’ ka shkruar ajo në Instagramin e saj bashkangjitur videon.

Me sa duket ish e dashura e Neymar, që në të shkuarën ka punuar edhe për revistën Playboy, po realizonte një set fotografik në bordin e një pishinë në Canne, në Costa Azzurra, kur ndodhi aksidenti.

32 vjeçarja nuk ka arritur të mbajë frenat në kohë, teksa po ngiste një Lamborghini blu, me taka shumë të larta.

Shperndaje
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *