Home 10 Showbiz 10 Provokon Samanta, nuk vesh asgjë nën xhaketë, tregon gjoksin (FOTO/VIDEO)

Provokon Samanta, nuk vesh asgjë nën xhaketë, tregon gjoksin (FOTO/VIDEO)

Please follow and like us:

Samanta Karavella u shfaq atraktive në videon që e publikoi në rrjete sociale.

Samanta Kravella ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën dukej shumë atraktive.

Këngëtarja kishte veshur një palë pantallona dhe xhaketë të zezë, ndërsa e gjithë vëmendja ishte pikërisht tek xhaketa.

Kjo për faktin se nën të ajo nuk kishte veshur reçipeta dhe dukej shumë provokuese në këtë kostum.

“Jam veshur ta impresionoj veten”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë fotos.

Për ndryshe, “Golosa” titullohet projekti i fundit nga Samanta Karavella, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Loading...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com