Home 10 Showbiz 10 Lifestyle 10 Shije: Salmon i shoqëruar me spinaq dhe stika pishe (VIDEO)

Shije: Salmon i shoqëruar me spinaq dhe stika pishe (VIDEO)

Please follow and like us:

10:00, 8 Nëntor 2019

Loading...

Nëse nuk e dini se çfarë të gatuani sot për drekë, ne e kemi një ide për ju.

Gazetarja Gonxhe Gërxhaliu, si çdo të premte, ju sjellë një recetë të shijshme.

Receta e ditës në Ora Shtatë në Klan Kosova është salmon i shoqëruar me spinaq dhe stika pishe.

Cilët janë përbërësit dhe si ta përgatisni këtë recetë mund ta mësoni në videon e mëposhtme:

Loading...
Loading...
Loading...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com