Home 10 Showbiz

Showbiz

Ashley Graham ka shtuar 22 kilogramë gjatë shtatzënisë

9:35, 15 Dhjetor 2019 Modelja e njohur, Ashley Graham, ka thënë se ka shtuar 22 kilogramë gjatë shtatzënisë së saj. Ajo tha se nuk  mërzitet fare që ka shtuar peshë kaq shumë, transmeton Klan Kosova. “Unë kurrë nuk jam ndjerë më mirë. Unë jam falënderuese për trupin tim”, ka shkruar Graham në Instagram. KLIKO FOTOT Loading... KLIKO FOTOT Loading...

Read More »

Ja si të zhdukni puçrrat e kuqe të bezdisshme që shfaqen nën lëkurë

9:21, 15 Dhjetor 2019 Lëkura juaj mund të mos jetë e prirur të formojë akne, por kjo nuk do të thotë që jeni të paprekshëm ndaj puçrrave. Nëse këto të fundit janë hormonale shkaktohen nga faktorë të brendshëm biologjikë kryesisht, pikat e zeza apo të bardha, puçrrat nën lëkurë shfaqen kryesisht nga vatrat e baktereve, grumbullimit të lëkurave të vdekura ...

Read More »

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriquez shikojnë ndeshjen e basketbollit bashkë

22:58, 14 Dhjetor 2019 Ata u fejuan përsëri në mars gjatë një propozimi romantik ndërsa ishin në plazh në perëndimin të diellit në Bahamas. Të premten në mbrëmje, Jennifer Lopez, 50 vjeçare dhe Alex ‘A-Rod’ Rodriguez, 44 vjeçar, u shfaqën si çdoherë një çifti i dashur, njofton Klan Kosova. Këtë herë ata vendosen që së bashku të shikojnë një ndeshje ...

Read More »

Chris Brown publikon fotografinë e parë të djalit

15:30, 14 Dhjetor 2019 Këngëtari i njohur, Chris Brown, ka publikuar për herë të parë në rrjete sociale fotografinë e djalit të tij, Aeko Catori Brown. Të premten ai në Snap publikoi fotografi të ndryshme me të të birit. Djali i tij i erdhi në jetë në nëntor të këtij viti, ai është i ndarë nga nëna e të birit, ...

Read More »

Këto vende turistike mund t’ua zbukurojnë 2020-ën po i vizituat

18:35, 14 Dhjetor 2019 Ekzistojnë 2 lloje të njerëzve në këtë botë – ata që udhëtojnë duke planifikuar minutën e fundit dhe ata që përgatiten për udhëtimet e tyre madhështore paraprakisht. Disa njerëz thjesht duan udhëtime të shkurtra por të ngopura dhe marrin disa ditë për të shfrytëzuar sa më shumë kohën e tyre, njofton Klan Kosova. Ndërkohë, të tjerët ...

Read More »

Adhuruesi bën tatuazh fytyrën e Bebe Rexhës në krah

12:30, 14 Dhjetor 2019 Këngëtarja e njohur shqiptar, Bebe Rexha, ka bërë të ditur se një adhurues i saj ka një tatuazh interesant në trup. Ajo me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka thënë se ai bëri tatu fytyrën e saj në krahë. Rexha duke se është ndjerë e lumtur me këtë veprim dhe dedikim që i ...

Read More »

Young Zerka publikon këngën e tij të re (VIDEO)

14:00, 14 Dhjetor 2019 Këngëtari nga Shqipëria Young Zerka ka publikuar këngën e tij të re, transmeton Klan Kosova. Kënga e cila quhet “Kce sonte” është bashkëpunim me Dj DAGZ dhe Dj PM. Brenda pak orëve të publikimit kjo këngë mori mijëra klikime. KLIKO FOTOT Loading... KLIKO FOTOT Loading...

Read More »

KLIKO FOTOT

Loading...
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com