Home 10 Showbiz

Showbiz

A po shkojmë drejt Luftës së Tretë Botërore?

Loading... 10:30, 21 Shtator 2019 Nga Harry J. Kazianis “Fox News” Konflikti më vdekjeprurës në historinë njerëzore, nisi saktësisht 80 vjet më parë. Më 1 Shtator 1939, Gjermania naziste pushtoi Poloninë. Britania dhe Franca, i dolën në mbrojtje, dhe kësisoj papritmas kishte filluar Lufta e Dytë Botërore. Vlerësimet e vdekjeve në civilë dhe ushtarakë në atë luftë, shkojnë deri në ...

Read More »

Kim Kardashian kërkon ndihmë nga adhuruesit për emrat e qenushëve

Loading... 9:29, 21 Shtator 2019 Ylli i famshëm televiziv, Kim Kardashian, ka kërkuar nga adhuruesit e saj në rrjetin social Instagram që t’i ndihmojnë rreth për zgjedhjes së emrave për dy qenushët e saj. Kardashian ka thënë se ajo dhe vajza e saj nuk dinë se çfarë emra të ju vendosin qenushëve të tyre. Ajo u thekson adhuruesve të saj ...

Read More »

Diddy në pritje për t’u bërë baba?

Loading... 12:00, 16 Shtator 2019 Diddy dhe Lori Harvey po bëhen prindër? Thashethemet për shtatzëni kanë filluar fundjavën e kaluar pasi Diddy dhe Lori u panë në Cabo kur edhe dukej barku i saj, transmeton Klan Kosova. Burime pranë çiftit thonë se nuk është e vërtetë dhe se reperi ishte duke prekur barkun e saj për ta komplimetuar për formën ...

Read More »

Petra Nemcova në pritje për t’u bërë nënë (FOTO)

Loading... 17:00, 20 Shtator 2019 Petra Nemcova do të bëhet nënë. Modelja 40 vjeçare, njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj Benjamin Larretche, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, njofton Klan Kosova. Petra zbuloi lajmin e shtatzënisë në Instagram me një fotografi ku shihej barku i saj i rrumbullakosur. Kthehemi në gusht kur modelja çeke zbuloi se ...

Read More »

Instagrami i Nicole Scherzinger i kthehet normalitetit (FOTO)

Loading... 13:30, 16 Shtator 2019 Instagrami i Nicole Scherzinger i është rikthyer normalitetit pasi dikush ia hakoi. Një imazh i postuar të dielën dhe i parë nga afro katër milionë ndjekës të saj, ku 41 vjeçarja paraqitej pothuajse e zhveshur dhe paralajmëronte ‘kasetën e saj seksi’, ishte bërë me photoshop. Fotografia e rreme u fshi pas rreth një orë e ...

Read More »

Publikohet bashkëpunimi i ri i Era Istrefit (VIDEO)

Loading... 13:58, 20 Shtator 2019 “Let’s Get Married” quhet kënga e re e Era Istrefit. Në fakt, këngëtarja shqiptare tash me famë ndërkombëtare, është mysafire e Yelloë Claë dhe reperit nga grupit Migos, Offset. Projekti tashmë ka dalë në YouTube dhe ju keni mundësi ta dëgjoni më poshtë, njofton Klan Kosova. [embedded content] Loading...

Read More »

Filmi me striptizëm “Hustlers” i Jennifer Lopez ndalohet në Malajzi për shkak të “përmbajtjes së tepruar”

Loading... 17:53, 20 Shtator 2019 Një film rreth striptisteve që interpretohet edhe nga Jennifer Lopez është ndaluar në Malajzi për shkak të “përmbajtjes së tepruar dhe të pahijshme”. Bordi i censurimit të filmit në vend tha se gjokset e zhveshura të Hustlers, vallet erotike dhe skenat që paraqesin drogë e bënë atë “jo të përshtatshëm për shfaqjen publike”, njofton Klan ...

Read More »
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Like Faqen Informohu24.com